JÁ A metoda RUŠ

Jak jsem přišla k RUŠce?

Zdravotní problémy, které se neustále opakovaly, mě donutily zamyslet se nad sebou, nad svým životem, svými myšlenkami. To byl můj první krok od oběti k tvůrci. Zamyslela jsem se  a rozhodla, že to musím změnit, když mi nikdo neumí pomoct. Ale jak?

Kartářka, léčitel, rodinné konstelace, to vše bylo zajímavé, nutilo mě to o sobě přemýšlet a zjišťovat, co skutečně chci a co ne. Nepotřebovala jsem znát budoucnost, léčit tělo či znát minulé životy, ale uzdravit mysl, zklidnit se a poznat příčinu, pochopit, odpustit, pustit, nebabrat se a začít milovat. Hledala jsem řešení svých problémů a tyto metody mi ho nenabízely.

V roce 2014, jsem se rozhodla,  že se sebou musím něco udělat sama a nespoléhat na léčitele. Jen tak náhodou :-)) jsem na internetu našla stránky o RUŠce a měla jsem jasno. Věděla jsem, že to je to pravé...

PROČ RUŠka?

Nemusela jsem dlouho přemýšlet, měla jsem jistotu, že jsem našla, co jsem hledala. Metoda není zahalená žádnou  mystikou, prací s energiemi a jinými nehmatatelnými jevy. Jde o jasnou a pochopitelnou práci na sobě a v sobě. Nemusíte věřit v  minulé životy, Boha ani anděly. Stačí, že si uvědomujete, že moc a sílu změnit vše, co změnit chcete, máte jen VY.

RUŠce říkám  "mučeníčko". Člověk se hrabe v těch nejzasutějších, nejbolavějších a potlačovaných vzpomínkách. Po zpracování příjde velké uvolnění, žádná tíha na hrudníku, lehce se dýchá...prostě paráda.

Po prvním kurzu R1 se mi tak ulevilo, že jsem si řekla, že by bylo skvělé to štěstí a spokojenost  předávat dál a  pomáhat i ostatním zbavovat se obtíží. Naučila jsem se metodu, kterou jsem schopná pomoci sama sobě i druhým.

Po absolvování všech pěti kurzů jsem v listopadu roku 2015  získala Certifikát terapeuta Metody RUŠ.

V roce 2019 začínám již 4. rok své terapeutické činnosti.

 

Kurz s Metodou RUŠ - R1- čištění základních vztahů (duben 2014)

Kurz s Metodou RUŠ - R2 - řešení zdravotního problému (říjen 2014)

Kurz s Metodou RUŠ - R3 - hojnost, blahobyt, intuice (březen 2015)

Terapeutický kurz Metody RUŠ - T1 - terapeutické techniky (červen 2015)

Terapeutický kurz Metody RUŠ - T2 - terapeutické techniky (listopad 2015) - získání certifikátu

Terapeutický kurz Metody RUŠ - T3 - obnovení certifikátu (prosinec 2016, 2017, 2018)

                                                                     

                                                               

 


Kontakt

Terapie Metodou RUŠ - Hradec Králové-Malé náměstí 14/30
vchod mezi Axa pojišťovnou a
starožitnictvím

- Kralupy nad Vltavou-Lobeček
776 779 225
Zuzana Zapadlová
zuzka.zapadlova@seznam.cz